Наши ученици и њихови таленти

Младост је време створено за кративност и њену реализацију, зато су најчешћи примери да су велики уметници били најпродуктивнији у периоду сазревања. Оно што ми свакодневно срећемо у свом окружењу је да и када креативност постоји, ретко уме да се искаже, или остаје трајно неоткривена.  Сет Годин је једном рекао: „Оно што обично  недостаје, нису идеје, већ воља да се оне реализују“, тако да они са талентом ретко желе да истрајуу његовој реализацији и не експонирају се у јавности.

Наша ученица четвртог разреда, Милица Петричевић, има дара за уметничку фотографију, и у њеном почетничком стваралачком опусу, честе су фотографије изузетних предела Таре, Дрине и Бајине Баште. На свом таленту ради и развија га у чему је подржавамо, стога  делимо изузетне пределе забележене њеним објективом као сведочанство изузетних момената забележених у природи

.

Информативна секција Техничке школе