Валентина Тадић је ђак генерације за школску 2022/2023

Ученик генерације у школској 2022/2023. је Валентина Тадић.

Поносно објављујемо да је Валентина Тадић, ученица Техничке школе Бајина Башта, проглашена ђаком генерације за школску годину 2022/2023. Валентина је успешно завршила образовни профил „економски техничар“ и поносно носи диплому „Вук Караџић“.

Својим посвећеним радом и изузетним трудом, Валентина се истакла у школи. Не само да је постигла сјајне резултате на такмичењима, већ је такође активно учествовала у различитим пројектима и ваннаставним активностима. Наравно, ова титула не би могла бити додељена без Валентининог изузетног труда и преданости.

Од срца честитамо Валентини на овом великом успеху. Овај наслов ђака генерације представља признање за њене изузетне квалитете и ангажовање. Надамо се да ће овај успех бити само почетак њеног сјајног пута.

Упућујемо јој најтоплије жеље за успехом и срећом у свим будућим студијама. Верујемо да ће наставити да инспирише своје вршњаке и буде пример бројнима. Хвала и што је део наше школске заједнице и што је донела светлу будућност у нашу школу.

Честитамо још једном Валентини и желимо јој најбоље у свим будућим подухватима!